Amouage Opus XIV Royal Tobacco Eau de Parfum 100ml

100ml - Eau de Parfume - Unisex

Google Értékelés
4.7
  • Márka: Amouage
  • Elérhetőség: Raktáron (Elküldjük 22.06.2026)
  • akció
Válasszon egy változatot

117220 Ft

Amouage Opus XIV Royal Tobacco Eau de Parfum 100ml

Amouage Opus XIV Royal Tobacco Eau de Parfum 100ml

  • 117220 Ft

Leírás

A csendes műhelyben hangosan felzúg egy hang, illata pedig ellebeg a nyári levegőben. Ez El Lector, a szabadságunk olvasója. Odakint burjánzik a természet, a hőség fokozódik, és a levegőt megtölti a bazsalikom, ánizs és az elemi gyanta illékony illata a déli fényben. A dolgozók csészéibe töltött kávé erős aromája összekeveredik a dohánylevelek és az édesgyökér intenzív illatával, amely keveredik a szivarok füstjével. A nap telik, az ablakpárkányok fölött sűrű oud és vetiver felhő lebeg, és El Lector szavai álmaink világába repítenek minket – a zöld levendula, a dús prunol és az érzéki görögszéna között. Amikor leszáll az éj, finom vanília, guajakfa és pézsma illat száll fel. Opus XIV Royal Tobacco: a szabadság, álmok és az emancipáció története szavakon keresztül.


Illatjegyek:

Fejillat: bergamot, bazsalikom, kardamom, elemi gyanta, ánizs, olibanum
Szívillat: görögszéna, édesgyökér, dohány, prunol, levendula, osmanthus, narancsvirág, rózsa
Alapillat: olibanum, bourbon vanília, mirha, nyírfakéreg kátrány, benzoe, agar (oud), labdanum, guajakfa, perui balzsam, tonkabab, vetiver, pézsma

  • Nem: unisex
  • Márka: Amouage
  • Illat típusa: aromatic

Az Amouage a világ legfinomabb kidolgozású parfümjei közé tartozik. A márkát 1983-ban alapította Őfelsége Sayyid Hamad bin Hamoud Al Busaid, az ománi királyi család tagja, azon döntése alapján, hogy felelevenítik az arab illatok dicsőségét. Az Amouage parfümök kifinomult jellegzetességet hordoznak magukban, kizárólag a legjobb és legkülönlegesebb összetevőket használva a világ minden tájáról.

Amouage Americas LLC
www.amouage.com